En uygun fiyatlarla deprem risk raporu hazırlıyoruz...


 
Deprem Riskli Olduğunu Düşündüğünüz Yapılarınız  İçin 

Firmamız T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı riskli yapıların tespiti ile ilgili  lisans belgesine sahiptir.

Yeni almayı veya kiralamayı planladığınız yapının deprem açısından güvenirliğini kontrol ettirebileceğiniz, gerçekleşecek afetler ve deprem yükleri altında nasıl bir davranış sergileyebileceği, depreme dayanıklılık incelemeleri, depreme dayanıklı değil ise eğer yapınızı depreme dayanıklı hale getirmek için güçlendirme projelerinizi hazırlamak ve güçlendirme işlerinizi firmamızın kontrolu ve bilgi birikimi altında yapılmasıdır.

Bünyemizde bulundurduğumuz konusunda uzman yetkili mühendisler, teknik elemanlar, laboratuar ve zemin etüd hizmetlerimizle birlikte ilgili yönetmelikler ve mühendislik kuralları çerçevesinde yapılara depreme dayanıklı veya dayanıklı değil şeklinde objektif olarak rapor hazırlanmaktadır.

Laboratuar hizmetlerimiz; Yapının mevcut durumdaki beton kalitesini, ölçmek maksadıyla alınan beton numuneleri T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yetki belgesine sahip , resmi ve bağımsız bir laboratuvar tarafından yapılmaktadır. Alacağımız numune sonuçlarımız ve dökümanlarımızı bütün resmi ve özel kurumlara sunulabilirsiniz.KANBAK İNŞAAT TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Merkez: Taşdelen Mahallesi Sırrı Çelik Bulvarı Dekor Sokak No:19/1 Çekmeköy/İstanbul
Şube: İstiklal Caddesi Beyoğlu İşmerkezi No:365/26 Beyoğlu/İstanbul
Tel:0212 212 67 84   Faks:0212 212 02 86  Gsm:0532 485 97 01
web: Öneri Tasarım Ofisi |